SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
andrzejki

ANDRZEJKI W KLASIE IIIB!

 

Więcej…
 
zajęcia w gok

CIEKAWE ZAJĘCIA W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W KOŹMINIE WLKP.

W dniu 29 listopada 2017 r uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią panią Hanną Szymurą brały udział w zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. prowadzonych przez panią Marię Malinowską. Podczas zajęć dzieci wykonywały kartkę świąteczną na czerpanym papierze. Bardzo dziękujemy pani Marioli za ciekawe zajęcia, cierpliwość i pomoc.

Dziękujemy!

Więcej…
 
konkurs

KONKURS PLASTYCZNY

W ramach XXII Festiwalu Dziecięcego o tematyce Ekologicznej Krotoszyn 2017 został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Nie tylko orzeł biały - chronione i zagrożone gatunki ptaków”. Ideą konkursu było zachęcenie młodzieży do poznania trybu życia oraz zwyczajów chronionych i zagrożonych gatunków ptaków występujących w naszym kraju.

Więcej…
 
andrzejki

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W KLASACH I

ŚWIĘTY ANDRZEJU DAJ MI ZNAĆ,

CO SIĘ ZE MNĄ BĘDZIE DZIAĆ.

Andrzejkowe wróżby przepowiadają przyszłość. Mówią o zamążpójściu i o spełnieniu najskrytszych marzeń. W klasach pierwszych wszyscy byli chętni do poznania przyszłości. Każdy człowiek o czymś marzy. Z wróżb dzieci dowiedziały się kim będą w przyszłości, o czym marzą, co ich czeka w niedalekiej przyszłości.

Wspólne zabawy sprawiły pierwszakom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Więcej…
 
Zimowisko z „Jedynką”

FERIE ZIMOWE Z NAUKĄ JAZDY NA NARTACH W CZECHACH

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp. organizuje wyjazd na narty podczas ferii zimowych dla uczniów klas IV-VII w terminie 12.02-16.02.2018r. do Czech.

UWAGA! Spotkanie organizacyjne z Dyrektorem szkoły odbędzie się podczas „Otwartych drzwiwe wtorek 05.12.2017 o godz. 16.00 w sali nr 1.

Więcej…
 
Biesiada szkolna „Wesele”

PODZIĘKOWANIE

Biesiada szkolna organizowana przez Radę Rodziców, Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Pracowników Szkoły to długa tradycja Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim.

Więcej…
 
konkurs fotograficzny

KONKURS FOTOGRAFICZNY "WSPOMNIENIE Z WAKACJI Z SKO" ROZSTRZYGNIĘTY!

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Koźminie Wielkopolskim był organizatorem konkursu fotograficznego „Wspomnienie z wakacji z SKO”. Konkurs skierowany był dla dzieci należących do Szkolnej Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego.

Więcej…
 
Konferencja

WOJEWÓDZKA  KONFERENCJA SZKÓŁ  PROMUJĄCYCH  ZDROWIE

 

W dniu 24 listopada 2017r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkiej Konferencji Sieci Szkół Promujących zdrowie nt. ,,Ochrona i promocja zdrowia pracowników szkoły jako wartość w Szkole Promującej Zdrowie”. Konferencja odbyła się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Więcej…
 
POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM  „SZLACHETNA PACZKA” W „JEDYNCE”

Od 27 listopada do 08 grudnia 2017 roku odbędzie się zbiórka darów w koszach przy sekretariacie szkoły (materiały szkolne, słodycze, artykuły spożywcze sypkie i o dłuższym terminie przydatności do spożycia).

W dniach 9 – 10 grudnia 2017 zostanie uruchomiony w szkole magazyn regionalny, a całość zebranego towaru zostanie przekazana potrzebującym rodzinom.

Więcej…
 
Szachy

TURNIEJ SZACHOWY W SMOLICACH

17 listopada w Smolicach  na Sali OSP odbył się II Turniej Szachowy. Oprócz naszych zawodników startowali uczniowie  szkół powiatu krotoszyńskiego i z Milicza. Łącznie 46 osób. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Doskonale zaprezentowali się nasi  zawodnicy Stanisław Pestka oraz Krzysztof Janicki zajmując odpowiednio III i XI miejsce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 61
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT