SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Wycieczka klasy Ia i Ib

35 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW MŁODEGO WIDZA

ALE KINO!

7 grudnia 2017 roku uczniowie klasy Ia i Ib z opiekunami wzięli udział w 35 Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! Projekcja filmu „Wielki zły lis” miała miejsce w Multikinie w Poznaniu. To bardzo humorystyczny i optymistyczny obraz dla najmłodszych widzów o przyjaźni i dobroci, która zmienia świat na lepsze.

Więcej…
 
WESOŁY PLAC ZABAW

FIGLOLAND

 

W dniu 7 grudnia 2017r. uczniowie klasy III a, III b pojechali do Krotoszyna na miłą zabawę do wesołego placu zabaw w Figlolandzie. Do dyspozycji mieliśmy nadmuchiwany zamek, dwupoziomowe labirynty z przeszkodami, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, kładki, drabinki, automaty do gier oraz inne niespodzianki. Dodatkowo dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.

Więcej…
 
zabawa karnawałowa

ZAPROSZENIE

 

Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim zapraszają na Zabawę karnawałową, która odbędzie się w dniu 27 stycznia 2018 r. o godz. 19.00 w Dworek - Czarny Sad. Bilety w cenie 180 zł od pary do nabycia: w sekretariacie szkoły, ul. Glinki 11, w DOMPOL, ul. Stary Rynek 3 oraz w Dworku – Czarny Sad, Czarny Sad 14.

Więcej…
 
SPOTKANIE Z PISARKĄ

WARSZTATY DETEKTYWISTYCZNE

6 grudnia uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w literackich warsztatach detektywistycznych z pisarką Zofią Staniszewską. Spotkanie zorganizowano w Bibliotece Publicznej w Koźminie Wlkp. W związku z tym, że książki Pani Zofii Staniszewskiej są z gatunku powieści detektywistycznych, autorka zaprosiła dzieci do wzięcia udziału w warsztatach, które miały nam pokazać specyfikę pracy detektywa.

Więcej…
 
mikołajki

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

 

Miła niespodzianka czekała od wczesnego ranka, w dniu 06 grudnia, na uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim. Do szkoły przybyli Mikołajka i Mikołaj, którzy obdarowali dzieci słodyczami.

 

Więcej…
 
święty mikołaj w klasie V b

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…

W klasie Vb można już poczuć świąteczny klimat. Przygotowania rozpoczęliśmy od ubierania choinki, którą Święty Mikołaj dostarczył wczoraj do naszej szkoły - serdecznie dziękujemy! Wszyscy zaangażowali się w „ciężką pracę,” która została wynagrodzona pysznymi piernikami przygotowanymi przez rodziców, oraz innymi słodyczami. Choinka gotowa, niebawem pojawią się pod nią prezenty.

Więcej…
 
zbiórka maskotek i bajek

„CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ KAŻDEMU POTRZEBNY JEST DO PRZYTULANIA MIŚ”

W myśl tego hasła cała społeczność uczniowska z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zbierała maskotki i bajki dla dzieci z oddziału dziecięcego szpitala i podopiecznych hospicjum w Krotoszynie.

Wszyscy uczniowie zaangażowali się w zbiórkę . Zebrane maskotki zostały przekazane potrzebującym dzieciom.

 
MATEMATYKA

Gry planszowe podczas zajęć

„Klubu gier matematycznych”

Na zajęciach „Klubu gier matematycznych” uczniowie grali w gry planszowe, m.in.: „Rummikub”, „Blokus”, Radosne sześciany Happy Cube i Profi Cube Bingo, „Sudoku”, Digit, Labirynt, Rubiks, klocki Reko. Uczniowie korzystają z gier, które rozwijają koncentrację, wyobraźnię geometryczną i umiejętność logicznego myślenia. Uczą umiejętności współdziałania w zespole, przestrzeganie reguł gry czy też doskonalą sprawność rachunkową, np. Ślimaku, pospiesz się”, „Transformacja”, „Jakie masz pole?”, „Szalone zakupy” oraz gry logiczne – „Sudoku”, „Mosty”, „Przekładaki”. Uczniowie klas piątych upodobali sobie w szczególności „Piłeczki i patyczki do brył geometrycznych”, grę Statki, Warcaby, Pentomino, Mini Chińczyk oraz Mini Gra 4 w linii.

Więcej…
 
andrzejki

ANDRZEJKI W KLASIE IIIB!

 

Więcej…
 
zajęcia w gok

CIEKAWE ZAJĘCIA W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W KOŹMINIE WLKP.

W dniu 29 listopada 2017 r uczniowie klasy III c wraz z wychowawczynią panią Hanną Szymurą brały udział w zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. prowadzonych przez panią Marię Malinowską. Podczas zajęć dzieci wykonywały kartkę świąteczną na czerpanym papierze. Bardzo dziękujemy pani Marioli za ciekawe zajęcia, cierpliwość i pomoc.

Dziękujemy!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 63
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT