SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
konkurs

KONKURS PLASTYCZNY

W ramach XXII Festiwalu Dziecięcego o tematyce Ekologicznej Krotoszyn 2017 został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Nie tylko orzeł biały - chronione i zagrożone gatunki ptaków”. Ideą konkursu było zachęcenie młodzieży do poznania trybu życia oraz zwyczajów chronionych i zagrożonych gatunków ptaków występujących w naszym kraju.

Więcej…
 
andrzejki

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W KLASACH I

ŚWIĘTY ANDRZEJU DAJ MI ZNAĆ,

CO SIĘ ZE MNĄ BĘDZIE DZIAĆ.

Andrzejkowe wróżby przepowiadają przyszłość. Mówią o zamążpójściu i o spełnieniu najskrytszych marzeń. W klasach pierwszych wszyscy byli chętni do poznania przyszłości. Każdy człowiek o czymś marzy. Z wróżb dzieci dowiedziały się kim będą w przyszłości, o czym marzą, co ich czeka w niedalekiej przyszłości.

Wspólne zabawy sprawiły pierwszakom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Więcej…
 
Zimowisko z „Jedynką”

FERIE ZIMOWE Z NAUKĄ JAZDY NA NARTACH W CZECHACH

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp. organizuje wyjazd na narty podczas ferii zimowych dla uczniów klas IV-VII w terminie 12.02-16.02.2018r. do Czech.

UWAGA! Spotkanie organizacyjne z Dyrektorem szkoły odbędzie się podczas „Otwartych drzwiwe wtorek 05.12.2017 o godz. 16.00 w sali nr 1.

Więcej…
 
Biesiada szkolna „Wesele”

PODZIĘKOWANIE

Biesiada szkolna organizowana przez Radę Rodziców, Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Pracowników Szkoły to długa tradycja Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim.

Więcej…
 
konkurs fotograficzny

KONKURS FOTOGRAFICZNY "WSPOMNIENIE Z WAKACJI Z SKO" ROZSTRZYGNIĘTY!

PKO Bank Polski, Oddział 1 w Koźminie Wielkopolskim był organizatorem konkursu fotograficznego „Wspomnienie z wakacji z SKO”. Konkurs skierowany był dla dzieci należących do Szkolnej Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego.

Więcej…
 
Konferencja

WOJEWÓDZKA  KONFERENCJA SZKÓŁ  PROMUJĄCYCH  ZDROWIE

 

W dniu 24 listopada 2017r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkiej Konferencji Sieci Szkół Promujących zdrowie nt. ,,Ochrona i promocja zdrowia pracowników szkoły jako wartość w Szkole Promującej Zdrowie”. Konferencja odbyła się w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Więcej…
 
POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM  „SZLACHETNA PACZKA” W „JEDYNCE”

Od 27 listopada do 08 grudnia 2017 roku odbędzie się zbiórka darów w koszach przy sekretariacie szkoły (materiały szkolne, słodycze, artykuły spożywcze sypkie i o dłuższym terminie przydatności do spożycia).

W dniach 9 – 10 grudnia 2017 zostanie uruchomiony w szkole magazyn regionalny, a całość zebranego towaru zostanie przekazana potrzebującym rodzinom.

Więcej…
 
Szachy

TURNIEJ SZACHOWY W SMOLICACH

17 listopada w Smolicach  na Sali OSP odbył się II Turniej Szachowy. Oprócz naszych zawodników startowali uczniowie  szkół powiatu krotoszyńskiego i z Milicza. Łącznie 46 osób. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Doskonale zaprezentowali się nasi  zawodnicy Stanisław Pestka oraz Krzysztof Janicki zajmując odpowiednio III i XI miejsce.

Więcej…
 
Hufiec ZHP W Koźminie Wielkopolskim

NAUKA I WYCHOWANIE PRZEZ AKTYWNE DZIAŁANIE, CZYLI HARCERSTWO W „JEDYNCE”

Od września 2017 roku Hufiec ZHP podjął współpracę ze Szkołą Podstawową Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907. Tym samym utworzono w Hufcu dwie nowe jednostki: 15 Drużynę Harcerek „Ignis” i 8 Gromadę Zuchową „Brykające Tygryski”. Zbiórki nowo powstałej gromady i drużyny odbywają się w murach koźmińskiej „Jedynki”. We wrześniu w szkole został przeprowadzony nabór do obu jednostek, jak i do tych już wcześniej działających w hufcu.

Więcej…
 
BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE

ODPOWIEDZIALNE KORZYSTANIE Z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Przydatne informacje

https://www.scenariuszelekcji.edu.pl/aktualnosci/jak-byc-bezpiecznym-w-si eci-wyklady-dla-nauczycieli - jak być bezpiecznym w sieci

http://ko.poznan.pl/kuratorium/aktualnosci_kurator/2017/09/ogolnopolskiprogram-edukacyjny-giodo-twoje-dane-twoja-sprawa/ - Ogólnopolski Program Edukacyjny GIODO „Twoje dane – Twoja sprawa” SONDA:

Rola mediów społecznościowych w życiu młodych ludzi https://www.youtube.com/watch?v=TnI3KF5MMx4&t=243s

Wpływ mediów społecznościowych https://www.youtube.com/watch?v=3DABspQ48iU

Prezentacja: Bezpieczeństwo w Internecie

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 63
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT