SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
PROJEKT "MATEMATYCZNA JEDYNKA"

Projekt Matematyczne Rozgrywki Intelektualne

pod hasłem „Matematyczna Jedynka

Projekt dofinansowała Fundacja mBank

Wraz z powitaniem nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy realizację projektu Matematyczne Rozgrywki Intelektualne pod hasłem „Matematyczna Jedynka. Już na pierwszej lekcji matematyki uczniowie klasy IVa i Vb otrzymali kody i zaczęli swoją przygodę z programem Matlandia.

Matlandia to ponad 580 animowanych zadań dla uczniów klas 4–6 szkoły podstawowej. Kto pierwszy uratuje rozbitków z tajemniczej wyspy? Kto zdobędzie najwięcej złotych medali i nagród? Kto wywalczy sobie wysokie miejsce w lidze najlepszych matematyków? Ten, kto potrafi sprawnie liczyć, logicznie myśleć i ma doskonałą pamięć! Matlandia przypomina lubiane przez dzieci gry komputerowe – zamienia rozwiązywanie zadań w pełną emocji zabawę z elementami rywalizacji. Podoba się zarówno uzdolnionym, jak i tym, którym nauka sprawia trudności.


 
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT