SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
PROMOCJA ZDROWIA

,,ODŻYWIAJ SIĘ PRAWIDŁOWO”

W  dniu 16 listopada 2016r. uczniowie kl.O-VI wzięli udział w spotkaniu z panią dietetyk Pauliną Tuszyńską, kra przedstawiła prezentację dotyczącą prawidłowego odżywiania się. Zwróciła uwagę na potrzebę jedzenia owoców, ciemnego pieczywa, ryb oraz picia wody zamiast napojów gazowanych. Przypominała, aby jeść 5 razy dziennie. To bardzo ważne dla naszego organizmu.  Pani dietetyk mówiła także, jak ważny jest ruch w życiu człowieka! Każdy z nas mógł zadać pytanie. Było ich mnóstwo!

Podziękowaliśmy gromkimi brawami!

Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista”


 
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT