SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
POMAGAMY POTRZEBUJĄCYM

„JEDYNKA” ANGAŻUJE SIĘ W FINAŁ WOŚP W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

 

 

Od 16.30-17.00 zapraszamy do Sali widowiskowo-kinowej „Mieszko” w Koźminie Wielkopolskim na występ dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim. Chcemy w ten sposób wesprzeć leczenie małych dzieci. Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

 HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT