SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
DLA HANI

„WALENTYNKA DLA HANI”

W dniu 08 lutego 2018 o godz. 18.00 odbędzie się koncert charytatywny „Walentynka dla Hani” w Sali „Perła” w Orli, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie naszej Koleżanki Hani Frankowskiej.

 

 

Hania, od wielu lat jest nauczycielką w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim, ucząc wychowania fizycznego i prowadząc pozalekcyjne zajęcia sportowe z piłki ręcznej. Dała się poznać jako osoba z pasją i wychowawczyni dzieci
i młodzieży. Zawsze angażowała się w działania społeczne m.in. w Klubie Honorowych Dawców Krwi. Dzisiaj sama potrzebuje pomocy. W tym celu został powołany społeczny komitet, który stanowią: Małgorzata Lewandowicz (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp.), Agnieszka Flejsierowicz (Urząd Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp.), Wiesław Głuszek (Klub Honorowych Dawców Krwi w Koźminie Wlkp.) i Jacek Zawodny (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp.).

 

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w pomoc poprzez swoją obecność
na koncercie.

Jacek Zawodny

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1

w Koźminie Wlkp.

 HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT