karnawał-zabawy czas

BAL KARNAWAŁOWY DLA NAJMŁODSZYCH

25 stycznia był dla najmłodszych uczniów naszej Super Jedynki wyjątkowym dniem pełnym wrażeń. Dzieci z oddziału zerowego oraz z klas I – III wzięły udział w baliku karnawałowym. Do wspólnej zabawy zachęcali animatorzy zabawy zaproszeni przez Dyrekcję szkoły. Celem imprezy było zapoznanie uczniów z tradycją zabaw karnawałowych organizowanych w okresie poprzedzającym Wielki Post.

W czwartkowy poranek cała sala zapełniła się królami, piratami, księżniczkami, rycerzami, czarownikami oraz różnymi zwierzątkami: kotkami, tygryskami, motylkami.

Rodzice, przygotowując stroje, wykazali się niezwykłą inwencją twórczą; było kolorowo i radośnie. Chętni uczniowie mogli zrobić sobie profesjonalne zdjęcia z baliku.

Podczas balu przeprowadzono wiele zabaw jak np. rzucanie „śnieżkami” wykonanymi z papieru, łapanie baniek mydlanych, zabawy z balonami, zawody taneczne.

Podczas krótkiej przerwy, uczniowie mogli  się posilić i nabrać sił do dalszych szaleństw.

Uroczystość bardzo podobała się uczniom, którzy wspaniale się bawili.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom starszych uczniów, zachęcamy do wzięcia udziału w karnawałowej dyskotece, organizowanej dla nich w dn. 1 lutego.