SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
zdrowe odżywianie

,,ŚNIADANIE DAJE MOC”

Dzień zdrowego śniadania 8 listopada 2017r.

OGÓLNOPOLSKA  AKCJA

PROMUJĄCA  ZDROWE ODŻYWIANIE

 

Uczniowie klas O-III wzięli udział w ogólnopolskiej akcji promującej zdrowie pt. ,,8 listopada- Dzień Zdrowego Śniadania”, która została zorganizowana w ramach programu ,,ŚNIADANIE DAJE MOC”.

Więcej…
 
zdrowy styl życia


,,TYDZIEŃ DOBREGO CHLEBA I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

W SZKOLE 2017”

Pod takim hasłem rozpoczęliśmy w szkole – w dniach od 16-23 października 2017r.-ogólnopolską kampanie organizowaną przez Fundację Dobre Życie, której prezesem jest pani Walentyna Rakiel-Czarnecka.

Więcej…
 
łącznicy

 

ŁĄCZNICY DS. PROMOCJI ZDROWIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018


 

 

I a          Maria Dąbrowska

I b          Kamila Zelijaś

II a         Estera Kaczmarek

III a        Marek Kaczmarek, Oskar Pawlak

III b        Jan Jaroszewski, Kacper Perdziak

III c        Konrad Talkowski

IV a        Anna Podlasz, Julia Działoszek

IV b        Aleksandra Kowalska

IV c        Klaudia Majdecka, Maja Patecka

V a         Wiktoria Król, Oliwia Król

V b         Eryk Andrzejewski, Maria Maćków

VI a        Oliwia Pietrowska, Julia Marszałek

VI b        Melania Zborowska, Eryk Krawczyk

VII a       Julia Jędrzejak

VII b       Bartek Plewiński

 

 
BEZPIECZEŃSTWO

,,BEZPIECZNIE PODCZAS WAKACJI”

W dniu 12 czerwca 2017r.- tuż przed nadciągającymi wakacjami w naszej szkole dla uczniów kl.O-VI odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji i ratownikiem panem Pawłem Jaworskim. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzących wakacji. Pan ratownik rozmawiał z nimi na temat bezpiecznych zachowań nad wodą podczas letniego wypoczynku. Dzieci wspólnie z funkcjonariuszem przypomniały jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz spędzać czas wolny na placu zabaw i innych miejscach na świeżym powietrzu. Przypomniano jak należy postępować w przypadku kontaktu z osobą nieznajomą, jakich informacji nie należy udzielać oraz jak wzywać pomoc w sytuacji zagrożenia.

Zespół redakcyjny ,,Trzecioklasista” 
INNOWACJA PEDAGOGICZNA

,,WAKACYJNY  KRAM”

W dniu 06.06.2017r. – wtorek-w naszej szkole  odbyło się spotkanie pod hasłem ,,Wakacyjny kram”, którego celem było podsumowanie innowacji pedagogicznej pod hasłem ,,Odżywiaj się prawidłowo, żyj bezpiecznie oraz zdrowo” Sala gimnastyczna zamieniła się w plażę. Aby utrwalić naszą wiedzę nt. bezpieczeństwa i zdrowego odżywiania się  zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy.  Quiz nt. zdrowego odżywiania i bezpieczeństwa  towarzyszył nam przez  całe spotkanie. Zaprosiliśmy do zabawy rodziców. Wspólnie z nimi  rysowaliśmy RYBĘ-ŚMIESZKĘ, układaliśmy przysłowia o rybach,  ,,łowiliśmy ryby” (jabłka).

Już nie długo koniec roku szkolnego. Był to bardzo pracowity czas  dla nas wszystkich. Zaprosiliśmy wszystkich obecnych do oglądnięcia prezentacji multimedialnej, która była podsumowaniem naszej pracy - sukcesów i osiągnięć.

Podczas spotkania nie zapomnieliśmy również o naszych rodzicach z okazji ich święta – minionego Dnia Mamy i nadchodzącego Dnia Taty. To dla nich były tańce, wiersze i piosenki.

Było bardzo wesoło.!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 14
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT