SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
wycieczka

WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ

Dnia 13 października uczniowie klasy IIIa i IIIb odwiedzili pobliską jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Na wycieczce został zaprezentowany sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki.

Więcej…
 
111. rocznica strajku szkolnego

ODSŁONIĘCIE TABLICY JANUSZA PODLEWSKIEGO, UCZESTNIKA STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907

W dniu 6 października na Starym Rynku odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy, poświęconej pamięci Janusza Podlewskiego, byłego burmistrza Koźmina, uczestnika Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907.
Szkołę Podstawową Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim reprezentowali: Dyrektor Jacek Zawodny, Wicedyrektor Małgorzata Lewandowicz, historyk Marzena Adamkiewicz oraz regionalistka i bibliotekarka Janina Sierszuła.

Więcej…
 
komputery

NOWE KOMPUTERY W SZKOLE

Dyrektor szkoły, Pan Jacek Zawodny, widząc potrzebę doposażenia sali komputerowej w komputery złożył wniosek do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu. W dniu 04 października 2017 roku Zastępca Dyrektora Pani Lidia Czechak przekazała Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim 15 komputerów Dell, które zostaną zamontowane w sali komputerowej i będą służyły dzieciom.

 
bieg maćka

BIEG MAĆKA

W dniu 07 października 2017 r. odbył się 41.BIEG MAĆKA, w którym uczestniczyli również uczniowie z naszej szkoły.

fot. Grzegorz Pierzchała

Więcej…
 
uczymy się oszczędzania

 

FOTOREPORTAŻ KLASY I A, I B I ZERÓWKI - "UCZYMY SIĘ OSZCZĘDZANIA"

W pierwszych dniach października zerówka oraz klasy I a i I b  odwiedziły koźmiński oddział Banku PKO. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak oszczędzać, aby spełniać swoje marzenia. Miały tez możliwość zobaczenia takich miejsc w banku, jakich na co dzień nie widzimy – sejfy, alarmy. Mogły tez sprawdzić autentyczność banknotów. Na koniec wszyscy otrzymali upominki.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 110
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT