SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
spotkanie integracyjne

„ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

W czwartek 19 października 2017 r. klasa I b wzięła udział w spotkaniu integracyjnym w Międzyborzu. Na obchody „Święta pieczonego ziemniaka” zaprosili nas uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach.

Więcej…
 
konkurs

KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

17.10.2017 r. w Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. odbył się III Konkurs Piosenki Turystycznej „Rozśpiewany Koźmin”.

Celem konkursu było propagowanie radości śpiewania, prezentacja umiejętności wokalnych uczestników, promowanie piosenki turystycznej.

Więcej…
 
wycieczka

WYCIECZKA DO PIEKARNI

W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Tydzień chleba i zdrowego stylu życia w szkole 2017r.” uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami -p. Beatą Chojnicką i p. Grażyną Leśniak- odwiedzili piekarnię przy ul. Pleszewskiej w Koźminie Wlkp.

Więcej…
 
impreza edukacyjna

WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

Impreza edukacyjna pod tytułem "Kuba i Buba czyli savoir - vivre dla dzieci" w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie odbyła się w Krotoszynie w kinie "Przedwiośnie". Uczestniczyły w niej dzieci z klasy drugiej i zerówki.

Więcej…
 
wycieczka

SPACERKIEM PO PARKU – I A

Korzystając z pięknej, październikowej pogody klasa Ia wybrała się na spacer do parku, aby poszukać darów jesieni. Udało się znaleźć kolorowe liście, kasztany, żołędzie oraz szyszki. Wszyscy byli pod wrażeniem wielobarwnych dywanów z liści, które ścieliły się pod drzewami, na trawnikach i parkowych ścieżkach. Zebrane dary jesieni wykorzystamy na zajęciach plastyczno-technicznych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 115
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT