SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
jarmark bożonarodzeniowy

 

W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE NA KROTOSZYŃSKIM RYNKU

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim zaprezentowali swój wokalny talent w świątecznym repertuarze, a grono pedagogiczne sprzedawało ozdoby choinkowe na krotoszyńskim Rynku podczas XXVI Jarmarku bożonarodzeniowego "Złota niedziela" z Lions Club Krotoszyn.

"Dziękuję Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Pracownikom za wspólną pracę na rzecz szkoły. Pozyskany dochód ze sprzedaży ozdób bożonarodzeniowych zostanie przeznaczony dla naszych uczniów." - powiedział Jacek Zawodny, Dyrektor Szkoły
Zobacz link do filmiku o Jarmarku:
fffffffffffff
Więcej…
 
EDUKACJA

KALENDARZ ADWENTOWY

Nauczycielki matematyki i języka angielskiego przygotowały kalendarz adwentowy dla wszystkich uczniów szkoły – od najmłodszych do najstarszych. Każdego dnia zapraszamy chętnych uczniów do wzięcia udziału w zabawie, a jednocześnie do utrwalania i prezentowania swoich umiejętności z matematyki i języka angielskiego. Codziennie spośród poprawnych rozwiązań losowana jest jedna osoba uprawniona do otrzymania słodkiej niespodzianki.

Więcej…
 
MATEMATYKA

MATEMATYCZNA UKŁADANKA

Obecnie w klasie V–tej uczniowie zmagają się z ułamkami zwykłymi i zmagania te wymagają ciężkiej pracy i zaangażowania. Dlatego też na zajęciach koła matematycznego młodsi matematycy doskonalili wykonywanie działań na ułamkach angażując się w układankę. Zadaniem uczniów było rozwiązanie przykładów dotyczących dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenie ułamków ,a następnie ułożenia ich rozwiązań według określonych warunków.

Praca przyniosła efekty, a co najważniejsze zaangażowanie uczniów:)

Więcej…
 
życzenia

 

ŚWIĄTECZNA KARTKA Z ŻYCZENIAMI OD ZESPOŁU REDAKCYJNEGO "TRZECIOKLASISTY"


 
Jarmark bożonarodzeniowy

 

„JEDYNKA” ZAPRASZA NA KROTOSZYŃSKI RYNEK

Już po raz 26 Lioni przygotowują jarmark bożonarodzeniowy "Złota Niedziela" na krotoszyńskim Rynku. Członkowie Klubu i ich rodziny angażują swój czas, aby zrobić stoiska handlowe z gastronomią, grill, domowe ciasto, ozdoby świąteczne, jemiołę, choinki, świeczki i loterię fantową.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim zaprezentują swój wokalny talent w świątecznym repertuarze, a grono pedagogiczne będzie sprzedawało ozdoby choinkowe na swoim stoisku.  Zapraszamy w sobotę 16 grudnia od godz. 15.00-20.00 i w niedzielę 17 grudnia od godz. 9.00-14.00.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT