SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
zabawa karnawałowa

ZAPROSZENIE

 

Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim zapraszają na Zabawę karnawałową, która odbędzie się w dniu 27 stycznia 2018 r. o godz. 19.00 w Dworek - Czarny Sad. Bilety w cenie 180 zł od pary do nabycia: w sekretariacie szkoły, ul. Glinki 11, w DOMPOL, ul. Stary Rynek 3 oraz w Dworku – Czarny Sad, Czarny Sad 14.

Więcej…
 
SPOTKANIE Z PISARKĄ

WARSZTATY DETEKTYWISTYCZNE

6 grudnia uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w literackich warsztatach detektywistycznych z pisarką Zofią Staniszewską. Spotkanie zorganizowano w Bibliotece Publicznej w Koźminie Wlkp. W związku z tym, że książki Pani Zofii Staniszewskiej są z gatunku powieści detektywistycznych, autorka zaprosiła dzieci do wzięcia udziału w warsztatach, które miały nam pokazać specyfikę pracy detektywa.

Więcej…
 
święty mikołaj w klasie V b

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA…

W klasie Vb można już poczuć świąteczny klimat. Przygotowania rozpoczęliśmy od ubierania choinki, którą Święty Mikołaj dostarczył wczoraj do naszej szkoły - serdecznie dziękujemy! Wszyscy zaangażowali się w „ciężką pracę,” która została wynagrodzona pysznymi piernikami przygotowanymi przez rodziców, oraz innymi słodyczami. Choinka gotowa, niebawem pojawią się pod nią prezenty.

Więcej…
 
mikołajki

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

 

Miła niespodzianka czekała od wczesnego ranka, w dniu 06 grudnia, na uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim. Do szkoły przybyli Mikołajka i Mikołaj, którzy obdarowali dzieci słodyczami.

 

Więcej…
 
zbiórka maskotek i bajek

„CZY TO JUTRO, CZY TO DZIŚ KAŻDEMU POTRZEBNY JEST DO PRZYTULANIA MIŚ”

W myśl tego hasła cała społeczność uczniowska z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zbierała maskotki i bajki dla dzieci z oddziału dziecięcego szpitala i podopiecznych hospicjum w Krotoszynie.

Wszyscy uczniowie zaangażowali się w zbiórkę . Zebrane maskotki zostały przekazane potrzebującym dzieciom.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT