SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
KONKURS WIEDZY O WIELKOPOLSCE

XIX Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce

23 marca 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Śremie odbył się etap rejonowy XIX Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Do konkursu przystąpiło 86 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum powiatu krotoszyńskiego, ostrowskiego, średzkiego, jarocińskiego, pleszewskiego i śremskiego.

Konkurs miał formę testu. Uczniowie musieli wykazać się ogromną wiedzą z zakresu historii, architektury, przyrody, tradycji i gwary regionalnej, a także znajomością sylwetek wybitnych Wielkopolan.

Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów z klas IV – VI. Troje z nich zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego: Jan Maćków (kl. Va), Michał Weichbrodt (kl. VIa) i Tomasz Kryś (kl. VIa).

Życzymy wytrwałości w dalszych przygotowaniach i sukcesu w etapie wojewódzkim (finał).

Kinga Szymura, Zofia Ziętkiewicz i Jan Praczyk osiągnęli również wspaniałe wyniki. Do uzyskania kwalifikacji zabrakło im kilku punktów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

 
PASOWANIE NA CZYTELNIKA

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
INFORMACJE O SPRAWDZIANIE KLAS VI

SZANOWNI PAŃSTWO!


PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY WAŻNE INFORMACJE

O SPRAWDZIANIE W KLASIE VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Termin sprawdzianu - 01 kwiecień 2015 r. (środa)

część 1 - język polski i matematyka

godz.9.00, czas trwania 80 minut

część 2 - język obcy nowożytny

godz. 11.45, czas trwania 45 minut

 

Informacja dla uczniów i rodziców dotycząca przebiegu sprawdzianu w klasie VI 
szkoły podstawowej w roku szkolnym 2014/2015

PREZENTACJA


 
INFORMACJA

Informacja

- 1 kwietnia 2015 r.  – sprawdzian kompetencji uczniów klas VI

dzień wolny od zajęć dydaktycznych

- przerwa świąteczna od 2 – 7 kwietnia 2015 r.

w dniach 1,2, 3 i 7 kwietnia - szkoła zapewnia opiekę świetlicową.

 
MISTRZOSTWA W UNIHOKEJU

Mistrzostwa Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski

w unihokeju

W dniu 09 marca w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. w unihokeju dziewcząt i chłopców. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Sportu i Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wlkp.

Drużyny

Dziewczęta: SP 1 Koźmin Wlkp., SP 3 Koźmin Wlkp., SP Borzęcice, SP Borzęciczki

Chłopcy: SP 1 Koźmin Wlkp., SP Borzęciczki, SP Borzęcice

Wyniki

  1. Dz – SP 1 Koźmin Wlkp. – SP 3 Koźmin Wlkp. 3:1
  2. Dz – SP Borzęciczki – SP Borzęcice 3:0
  3. Ch – SP 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki 5:0
  4. Dz – SP 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęcice 1:1
  5. Dz – SP 3 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki 0:5
  6. Ch – SP Borzęcice – SP Borzęciczki 0:3
  7. Dz – SP 3 Koźmin Wlkp. – SP Borzęcice 1:2
  8. Dz – SP 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęciczki 4:0
  9. Ch – SP 1 Koźmin Wlkp. – SP Borzęcice 5:0

Klasyfikacja

Chłopcy

I miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp.

II miejsce – SP Borzęciczki

III miejsce – SP Borzęcice

Najlepszy zawodnik: Miłosz Przybyszewski (SP 1 Koźmin Wlkp.)

Dziewczęta

I miejsce – SP 1 Koźmin Wlkp.

II miejsce – SP Borzęciczki

III miejsce – SP Borzęcie

IV miejsce – SP 3 Koźmin Wlkp.

Najlepsza zawodniczka: Natalia Juskowiak (SP 1 Koźmin Wlkp.)

Skład drużyny dziewcząt SP 1 Koźmin Wlkp.: Wiktoria Antkowiak, Zuzanna Guźniczak, Natalia Juskowiak, Agnieszka Kieliba, Weronika Czajka, Natalia Krzyżanowska, Katarzyna Krzyżaniak, Joanna Bochna, Klaudia Urna, opiekun Jacek Zawodny

Skład drużyny chłopców SP 1 Koźmin Wlkp.: Tomasz Kryś, Miłosz Przybyszewski, Bartosz Skowroński, Dominik Bielawski, Marcin Urny, Maurycy Skowroński, Wiktor Marciniak, Jakub Lis, Marceli Skowroński, opiekun Jacek Zawodny

Tekst: Jacek Zawodny
Foto: Hanna Frankowska


 
<< pierwsza < poprzednia 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 następna > ostatnia >>

Strona 106 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT