SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
spotkanie integracyjne

„ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

W czwartek 19 października 2017 r. klasa I b wzięła udział w spotkaniu integracyjnym w Międzyborzu. Na obchody „Święta pieczonego ziemniaka” zaprosili nas uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach.

Więcej…
 
konkurs

KONKURS PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

17.10.2017 r. w Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. odbył się III Konkurs Piosenki Turystycznej „Rozśpiewany Koźmin”.

Celem konkursu było propagowanie radości śpiewania, prezentacja umiejętności wokalnych uczestników, promowanie piosenki turystycznej.

Więcej…
 
impreza edukacyjna

WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

Impreza edukacyjna pod tytułem "Kuba i Buba czyli savoir - vivre dla dzieci" w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie odbyła się w Krotoszynie w kinie "Przedwiośnie". Uczestniczyły w niej dzieci z klasy drugiej i zerówki.

Więcej…
 
wycieczka

WYCIECZKA DO PIEKARNI

W ramach ogólnopolskiej akcji ,,Tydzień chleba i zdrowego stylu życia w szkole 2017r.” uczniowie klas IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami -p. Beatą Chojnicką i p. Grażyną Leśniak- odwiedzili piekarnię przy ul. Pleszewskiej w Koźminie Wlkp.

Więcej…
 
wycieczka

SPACERKIEM PO PARKU – I A

Korzystając z pięknej, październikowej pogody klasa Ia wybrała się na spacer do parku, aby poszukać darów jesieni. Udało się znaleźć kolorowe liście, kasztany, żołędzie oraz szyszki. Wszyscy byli pod wrażeniem wielobarwnych dywanów z liści, które ścieliły się pod drzewami, na trawnikach i parkowych ścieżkach. Zebrane dary jesieni wykorzystamy na zajęciach plastyczno-technicznych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 115
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT