SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
MATEMATYKA

MATEMATYCZNA UKŁADANKA

Obecnie w klasie V–tej uczniowie zmagają się z ułamkami zwykłymi i zmagania te wymagają ciężkiej pracy i zaangażowania. Dlatego też na zajęciach koła matematycznego młodsi matematycy doskonalili wykonywanie działań na ułamkach angażując się w układankę. Zadaniem uczniów było rozwiązanie przykładów dotyczących dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenie ułamków ,a następnie ułożenia ich rozwiązań według określonych warunków.

Praca przyniosła efekty, a co najważniejsze zaangażowanie uczniów:)

Więcej…
 
życzenia

 

ŚWIĄTECZNA KARTKA Z ŻYCZENIAMI OD ZESPOŁU REDAKCYJNEGO "TRZECIOKLASISTY"


 
Pomagamy potrzebującym

SZLACHETNA PACZKA W „JEDYNCE”

Od rana, w sobotę 9 grudnia 2017, został uruchomiony, w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim, magazyn regionalny Finału XVII edycji Szlachetna Paczka. Dyrektor szkoły Pan Jacek Zawodny, wspólnie z pedagogiem szkolnym Panią Beatą Kuzią, odwiedzili wolontariuszy i przekazali zebrany w szkole towar na paczki dla potrzebujących rodzin z naszego terenu.

 
Jarmark bożonarodzeniowy

 

„JEDYNKA” ZAPRASZA NA KROTOSZYŃSKI RYNEK

Już po raz 26 Lioni przygotowują jarmark bożonarodzeniowy "Złota Niedziela" na krotoszyńskim Rynku. Członkowie Klubu i ich rodziny angażują swój czas, aby zrobić stoiska handlowe z gastronomią, grill, domowe ciasto, ozdoby świąteczne, jemiołę, choinki, świeczki i loterię fantową.

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim zaprezentują swój wokalny talent w świątecznym repertuarze, a grono pedagogiczne będzie sprzedawało ozdoby choinkowe na swoim stoisku.  Zapraszamy w sobotę 16 grudnia od godz. 15.00-20.00 i w niedzielę 17 grudnia od godz. 9.00-14.00.

 
wycieczka

BOMBKI, BOMBECZKI

Nikt nie wyobraża sobie świąt bez choinki przyozdobionej błyszczącymi bombkami. A skąd one się biorą? Odpowiedz na to pytanie otrzymały dzieci z drugiej klasy podczas wycieczki do zakładu produkującego bombki .

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT