SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim
Pierniki, pierniki, pierniki ...

PIERNIKI - SŁODKI SMAK ŚWIĄTECZNEJ TRADYCJI

Pierniki to  nieodłączny element świątecznej atmosfery i nie może ich zabraknąć w bożonarodzeniowym menu. Pierniczki to bowiem symbol szczęścia i dostatku. Aby tradycji stało się zadość uczniowie  klasy II a  w piątek 8 grudnia zabawili się w cukierników.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO POZNANIA

WYCIECZKA DO POZNANIA

„Uwierz” to tytuł filmu, który mogli oglądać uczniowie klas: III c, IV a, IV b i Va, łącznie 45 uczniów należących do SKO.  Uczniowie mieli możliwość wyjazdu na Festiwal Filmów dzięki Bankowi PKO, który sfinansował przejazd i bilety.

Dziękujemy!

 

Więcej…
 
Wycieczka klasy Ia i Ib

35 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW MŁODEGO WIDZA

ALE KINO!

7 grudnia 2017 roku uczniowie klasy Ia i Ib z opiekunami wzięli udział w 35 Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! Projekcja filmu „Wielki zły lis” miała miejsce w Multikinie w Poznaniu. To bardzo humorystyczny i optymistyczny obraz dla najmłodszych widzów o przyjaźni i dobroci, która zmienia świat na lepsze.

Więcej…
 
wycieczka do rozdrażewa

 

WYCIECZKA DO ROZDRAŻEWA

 

W tym roku „Mikołajki” obchodziliśmy bardzo pracowicie, gdyż robiliśmy świąteczne wieńce w Masztalarnii w Rozdrażewie. Kolejny raz odwiedziliśmy to wyjątkowe miejsce i te wyjątkowe osoby, które tam „pracują”. Wieńce dzięki pomocy pań z Rozdrażewa wyszły nam wspaniale. Były też słodkości i kiełbaska. Miło spędziliśmy tam czas i już umówiliśmy się na kolejne warsztaty tym razem kulinarne. Po przyjeździe czekały na nas upominki mikołajkowe – wiadomo od Mikołaja!

 

Więcej…
 
WESOŁY PLAC ZABAW

FIGLOLAND

 

W dniu 7 grudnia 2017r. uczniowie klasy III a, III b pojechali do Krotoszyna na miłą zabawę do wesołego placu zabaw w Figlolandzie. Do dyspozycji mieliśmy nadmuchiwany zamek, dwupoziomowe labirynty z przeszkodami, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, kładki, drabinki, automaty do gier oraz inne niespodzianki. Dodatkowo dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 126
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT