Oddział przedszkolny
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Z tej okazji przedszkolaki zaprosiły do szkoły swoje babcie i dziadków. Dzieci pragnąc podziękować za miłość, włożony trud w ich wychowanie przygotowały specjalny występ: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.  Z pewnością niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku. Po występach nastąpiło wręczanie upominków i składanie życzeń. To był naprawdę wspaniały dzień, pełny uśmiechu, radości i dumy.

Z EMOCJAMI ZA PAN BRAT

4 lutego dzieci z oddziału „0”spotkały się z pracownikiem krotoszyńskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - Panią Jadwigą Plutą. Od tego dnia rozpoczął się cykl spotkań pt. „Z emocjami za pan brat”. Celem zajęć jest kształtowanie umiejętności radzenia sobie ze swoimi emocjami oraz doskonalenie zdolności nazywania, rozpoznawania i pokazywania swoich uczuć.

WARSZTATY

Warsztaty prowadzone przez studentów w klasie "O"

Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>