WIGILIA KLASOWA

Wigilia klasowa

Dnia 22.12.2016r. odbyła się wigilia klasowa w oddziale przedszkolnym. Dzieci po nakryciu stołu składały sobie życzenia bożonarodzeniowe oraz wspólnie zaśpiewały kolędy  Tego dnia odwiedził nas również pewien niezwykły gość, na którego z wielką niecierpliwością czekały wszystkie dzieci- Gwiazdor. W czasie tej wizyty miał okazję porozmawiać z dziećmi i wręczyć każdemu prezent.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20.09.2016r. odbył się Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Zabawom nie było końca. Dzieci brały udział w różnych konkursach i zabawach przy muzyce. Kolejnym wesołym akcentem były zawody sportowe, które wywołały uśmiech na twarzach dzieci. Również Samorząd Uczniowski włączył się w tę akcję. Ich przedstawiciele oraz dzieci z oddziału „0” wspólnie wykonywali prace plastyczne, brali aktywny udział w różnego rodzaju grach zespołowych. Na koniec każdy otrzymał od nich słodki upominek. Poprzez takie działania uczniowie zintegrowali się z kolegami ze starszych klas. Za wspaniały udział Pani Dyrektor wręczyła dzieciom prezenty z okazji  Dnia Przedszkolaka.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Dnia 16.09.2016r. dzieci z oddziału „0” przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata”. Wyposażeni w rękawiczki i worki zbierali śmieci w okolicy naszej szkoły.

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

IV OLIPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

Po raz IV w Koźminie Wielkopolskim odbyła się IV Olimpiada Przedszkolaków. W zawodach udział wzięły dzieci z oddziałów przedszkolnych z terenu Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski. Przygotowano wiele konkurencji m. in. rzut do celu, strzał na bramkę, biegi na dystansie 170 m dla dzieci 5/6 letnich. Bieg odbył się również  dla pracowników oddziałów przedszkolnych, w których nasza wychowawczyni zajęła I miejsce.

Sukcesy dzieci:

Bieg -  5/6 latki

II miejsce  - Agata Maciejewska

Rzut na bramkę

II miejsce – Agata Maciejewska

III miejsce  - Patrycja Jagodzińska

MITYNG LEKKOATLETYCZNY

XI MITYNG LEKKOATLETYCZNY

W GIMNAZJUM IM. ZJEDNOCZONEJ EUROPY W KOŹMINIE WLKP.

Dzieci z naszego oddziału przedszkolnego wzięły udział w corocznym Mityngu Lekkoatletycznym, organizowanym przez Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wlkp. Dzieci odniosły bardzo wysokie sukcesy.

W kategorii  bieg  dla dziewcząt  w wieku 6 lat:

I miejsce – Agata Maciejewska – SP1

II miejsce – Agata Bartczak – SP1