SP nr 1 w KoĽminie Wielkopolskim
Adres szkoły: ul. Glinki 11
  63-720 Koźmin Wielkopolski
Tel./fax: (+48) 62-721-6854
  www.sp1.kozminwlkp.pl
  sekretariat_sp1@wp.pl
ZIMA

Zimowe szaleństwo

Biały, puszysty śnieg dla przedszkolaków zawsze oznacza świetną zabawę. Dzieci z radością bawiły się wykorzystując, każdy centymetr białego puchu. Zabawy i śmiechu nie było końca, uczniowie rzucali się śnieżkami, lepili bałwanki. Jak wielka radość towarzyszyła dzieciom, można przekonać się, przeglądając zdjęcia.

 
BEZPIECZEŃSTWO

Spotkanie z policjantem

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie trwania ferii należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego też dnia 11 stycznia 2016r. odbyło się spotkanie z policjantem. W czasie spotkania zostały omówione zasady bezpiecznych zabaw zimowych oraz  poruszania się po drogach. Funkcjonariusze przestrzegali również przed ślizganiem się na skutych lodem stawach czy rzekach. Udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Dzieci chętnie dzieliły się z dzielnicowymi swoimi spostrzeżeniami i odpowiadały na zadawane pytania.

 
ZBIERAMY BATERIE

Zbieramy zużyte baterie

Jak co roku dzieci z oddziału „0” przyłączyły się do akcji zbierania zużytych baterii. W tym roku uzbierały ich aż 1905, co dało im III miejsce w szkole. Podczas Apelu z okazji Świąt Bożego Narodzenia zostały wręczone nagrody oraz dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 
BAL

W karnawale same bale

Dnia 15 stycznia 2016r. w oddziale „0”  odbył się  niezwykły bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek m.in. za wróżki, motylki, kowboje, księżniczki i wiele innych. Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami  i balonami. Uczniowie z wielką chęcią uczestniczyli w konkursach tanecznych i zabawach. Bal odbył się w cudownej atmosferze.

 
BOŻE NARODZENIE

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 9
HOME | O SZKOLE | LINKI | KONTAKT