WIZYTA GOŚCI Z HOLANDII
5 maja 2012

W środę, 25 kwietnia 2012r. gościliśmy w naszej szkole grupę uczniów z zaprzyjaźnionych szkół w Made wraz z opiekunami. Pani Dyrektor przywitała ich bardzo serdecznie, po czym pokazała szkołę. Dzieci chętnie uczestniczyły w zwiedzaniu placówki, z zaciekawieniem oglądały śliczne, kolorowe klasy, podziwiały prace uczniów rozwieszone na gazetkach…

Ponadto, miały możliwość poznania systemu pracy szkoły oraz obejrzenia nowej, odmienionej Sali Pamięci i Historii Szkoły, w której znajdują się także pamiątki związane ze współpracą polsko – holenderską. Pani Dyrektor opowiedziała dzieciom wiele ciekawych rzeczy o naszej Jedynce, a wizyta okazała się bardzo interesującym punktem programu wizyty w Polsce.