„JEDYNKA” w Racocie…
21 listopada 2012
admin

W dniu 17 listopada br. w gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Racocie odbyła się uroczystość z okazji 30 –  lecia Szkolnego Klubu Sportowego „JANTAR”.  Licznie zgromadzeni goście zostali zapoznani z bogatą historią klubu, po czym prowadzący spotkanie poseł Wojciech Ziemniak w asyście Pani Elżbiety Walkowiak -Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Pana Zbigniewa Urbańczyka – prezesa SZS Wielkopolska wręczyli zasłużonym nauczycielom i działaczom odznaczenia i podziękowania za dotychczasowe osiągnięcia sportowe.

Na zaproszenie organizatorów, w uroczystości tej wzięli również udział przedstawiciele Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp. na czele z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Marcelim Skowrońskim,  który w imieniu Dyrekcji  oraz całej społeczności szkolnej wręczył list gratulacyjny, z życzeniami  dalszych wspaniałych  sukcesów, talentów sportowych oraz hojnych darczyńców dla SKS „JANTAR”.