POLONEZA CZAS ZACZĄĆ…
3 lutego 2013
admin

 

W piątek, 01 lutego gościliśmy w naszej szkole dobrze znanego nam gościa – Pana Posła Wojciecha Ziemniaka. Pan Poseł często gości w naszej szkole, ostatnio przybył do Jedynki z życzeniami Bożonarodzeniowymi. Brał udział w apelu świątecznym, stanął dla nas nawet na głowie. Tym razem przyjechał, by uczyć nas poloneza.

Zebrani w sali gimnastycznej, z niecierpliwością czekaliśmy na to, co zaprezentuje nam Pan Ziemniak. Gdy tylko muzyka rozbrzmiała, wyruszyliśmy w tan, świetnie się przy tym bawiąc. Tańczyliśmy wszyscy, bez wyjątku, gdyż muzyka, jak i sam nauczyciel, bardzo do tego zachęcali. Poznaliśmy podstawowe kroki taneczne poloneza i polki. A ponieważ karnawał, to czas tanecznych zabaw i pląsów, wykorzystaliśmy chwilę, by porwać się muzyce disco. Zabawa była na całego.