IV ZIMOWA SPARTAKIADA
23 lutego 2013
admin

IV ZIMOWA SPARTAKIADA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

8 stycznia 2013r. w naszej szkole odbyła się IV Zimowa Spartakiada Szkół Podstawowych. W zmaganiach sportowych uczestniczyły dwunastoosobowe reprezentacje wszystkich podstawówek z terenu M i G Koźmin Wlkp. Zawody zostały zorganizowane przez Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. oraz Szkołę Podstawową Nr 1. Najlepsi zostali nagrodzeni medalami a poszczególne reprezentacje pucharami i dyplomami. Nagrody wręczyli: Bożena Kulka dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1w Koźminie Wlkp. oraz Sławomir Gruchała dyrektor GOS.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła  II miejsce.

Wyniki naszych uczniów w poszczególnych kategoriach:

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ
Norbert Marciniak – IV miejsce

WARCABY – dziewczęta
Joanna Musielińska – III miejsce

WARCABY – chłopcy
Stanisław Pestka – I miejsce

STRZAŁ NA BRAMKĘ
Kacper Kubot – III miejsce

KRĘGLE
Zuzanna Mrówczyńska – IV miejsce

TENIS STOŁOWY – dziewczęta
Wiktoria Dłużak – II miejsce

TENIS STOŁOWY – chłopcy
Michał Dembski – II miejsce

SKAKANKA
Weronika Kowalska – IV miejsce

SZTAFETA
Zuzanna Sowińska, Wiktoria Marecka, Jakub Lis, Mikołaj Borowczyk – I miejsce