SPRAWDZIAN KLAS SZÓSTYCH
26 marca 2013
admin


Test kompetencji klas szóstych

 

 

W całej Polsce w czwartek, 04. 04. 2013 roku  szóstoklasiści przystąpili do swego pierwszego poważnego egzaminu.

My – uczniowie VI b i a koźmińskiej Jedynki – zebraliśmy się o godzinie 8.00 w  klasach. Wychowawcy rozmawiali z nami, o d s t r e s o w u j ą c  nas. Czas w klasach minął bardzo szybko. O godzinie 8:45 wyszliśmy do sali gimnastycznej. Otrzymaliśmy kartki z kodem oraz peselem. Pani dyrektor oraz pani wicedyrektor wytłumaczyły nam, jak należy kodować prace. Dokładnie o godzinie 9:08 zaczął się test. Pytania nie były trudne, lecz podchwytliwe. Wszystkich zaskoczyły zadania  z matematyki, które okazały się całkiem łatwe. O godzinie 10:08 sprawdzian zakończył się. Emocje opadły i mogliśmy udać się do domów.

Naszym zdaniem sprawdzian nie był ani trudny, ani łatwy. Okazało się, że “nie taki diabeł straszny, jak go malują” ;).

Tekst: Weronika Trawińska, kl.VI b, redaktorka “Nowinek z Jedynki”