LIST DO PAPIEŻA FRANCISZKA
13 kwietnia 2013
admin

Napisaliśmy  i wysłaliśmy list!!!

do…Papieża Franciszka

 

A wszystko zaczęło się podczas rekolekcji… Jednym z rekolekcyjnych zadań było narysowanie papieża Franciszka. Talenty plastyczne mamy więc z radością zabraliśmy się do tworzenia. Powstały ciekawe rysunki. Szczególnie nasi młodsi koledzy i koleżanki wykazali się pomysłowością. Tak wspaniałe dzieła nie mogły trafić do szuflady. Postanowiliśmy więc, że najciekawsze zostaną wydrukowane jako pocztówki w serii „Papież Franciszek w oczach dzieci”.

To wszystko jednak było dla nas za mało więc sprzedajemy pocztówki, a zebrane pieniądze przekażemy na leczenie i rehabilitację małej Sary, którą wraz z jej starszym niepełnosprawnym bratem wychowuje sam tato.

O naszej inicjatywie napisaliśmy do Ojca Świętego, któremu wysłaliśmy 10 pocztówek.

Zapraszamy do wsparcia naszej akcji