MUZYCZNY PLAYBACK SHOW
24 kwietnia 2013

Inwazja Gwiazd w Jedynce

17 kwietnia Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność uczniowską do wspólnej zabawy, która polegała na naśladowaniu przez uczniów  swoich ulubionych wykonawców muzycznych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Na scenie znalazły się gwiazdy takie jak: Enej, Weekend, ABBA, Lemfao, Artur Andrus, Ewa Farna, Nicol Megan, Gosip.

Jury w składzie: przewodniczący pan Adam Mazurowski, pani Izabela Kaźmierczak, pani Marzena Tomczak oraz reprezentantka Samorządu Uczniowskiego Joanna Musielińska, oceniało u występujących : strój, interpretację utworu, poczucie rytmu, playback, dobór repertuaru i ogólne wrażenie.

I miejsce wywalczyła klasa VI b , która zaprezentowała piosenkę „ Move In the Wright Direction.

II miejsce przypadło przedstawicielowi klasy I b Michałowi Kielibie, który pokazał wszystkim ,co to znaczy być prawdziwym kibicem piłki nożnej.

III miejsce zajęli najmłodsi uczestnicy konkursu –przedszkolacy , którzy „wcielili się” w zespół Enej, oraz wykonali piosenkę „ My jesteśmy tanie dranie”.

Nagrodę Grand Prix otrzymał uczeń klasy V b Filip Jankowski za niesamowite aktorskie wykonanie piosenki Artura Andrusa pt. „Piłem w Spale, spałem w Pile”.

Wszyscy wykonawcy oraz widzowie doskonale  bawili się tańcząc i śpiewając  znane muzyczne szlagiery.

Wykonawcy wybrani przez klasy:

OA, 0 B  –  Enej „Skrzydlate ręce”

„My jesteśmy tanie dranie”

I A- Weekend „ Ona tańczy dla mnie”

I B –  piosenka kibiców „ Ja jestem Polakiem”

II A – „Księżniczki bawić się chcą”- Księżniczka i piosenkarka ,

II B- Piosenka z filmu Violetta

III A- Kate Ryan „ Ella Elle L,a”

IV A – ABBA „Mamma Mia”

IV B –Enej „Lili”

V A- Lmfao „Rock Party”

V B- Artur Andrus  “ Piłem w Spale , spałem w Pile”