LUTY 2013
26 kwietnia 2013
admin

LUTY 2013

Miesiąc przygód z EKO ŚWINKAMI SKARBONKAMI

Konkurs zorganizowany został przez opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności we współpracy z przedstawicielami PKO Banku Polskiego-oddział w Koźminie Wielkopolskim. Skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Celem konkursu było zaangażowanie jak największej liczby uczniów w program edukacyjny Szkolnych Kas Oszczędności oraz integracja grup klasowych poprzez wspólną pracę przy wykonywaniu skarbonki w kształcie świnki. Uczniowie poszczególnych klas indywidualnie lub grupowo wykonywali skarbonki w kształcie świnki z różnych materiałów z akcentem ekologicznym. Kształt i wielkość prac uczniowie ustalali według własnych pomysłów. W konkursie wzięła udział tylko jedna skarbonka z danej klasy, którą wybrali uczniowie wraz z wychowawcą i zgłosili do konkursu. Wystawiona skarbonka reprezentowała uczniów, którzy bezpośrednio brali udział w jej wykonaniu lub wykonali inne świnki skarbonki.