PÓŁFINAŁ WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
26 kwietnia 2013
admin

PÓŁFINAŁ WIELKOPOLSKI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – KOŹMIN WLKP., DN. 25.04.2013

W dniu 25 kwietnia 2013 roku w Koźminie Wlkp. odbył się półfinał „B” unihokeju, którym zagrały zwycięskie zespoły rejonów Konin II, Poznań Wschód, Poznań Miasto i Kalisz. W Koźminie Wlkp. zawody tej rangi mogły się odbyć dzięki zaangażowaniu w organizację Bogdana Chytrowskiego i Jacka Zawodnego. Drużyny zagrały systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczy wyniki przedstawiały się następująco:

I miejsce – SP NIECHANOWO

II miejsce – SP 1 KOŹMIN WLKP.

III miejsce – SP 20 POZNAŃ

IV miejsce – SP 3 KONIN

Awans do Finału Wielkopolski wywalczyła drużyna powiatu krotoszyńskiego – SP1 Koźmin Wlkp. i powiatu gnieźnieńskiego SP Niechanowo.

Skład drużyny chłopców SP 1 Koźmin Wlkp.: Bartłomiej Jędrzejak (K), Mikołaj Marciniak (B), Mikołaj Kot (B), Michał Dembski, Adrian Leoniak, Mikołaj Leoniak, Jakub Lis, Bartłomiej Urbaniak, Bartłomiej Dominiak, Mikołaj Kuzia, Mateusz Spychała, Bartosz Sowiński, opiekun: instruktor unihokeja Jacek Zawodny

Najlepszy strzelec – Jakub Marciniak (Poznań)

Najlepszy bramkarz – Jakub Grzywonowicz (Niechanowo)

Koszulki dla najlepszych zawodników ufundowała Gazeta Krotoszyńska.

Nagrody podczas zawodów wręczali: Burmistrz Maciej Bratborski i Dyrektor Sławomir Gruchała. Organizację imprezy wsparła Gmina Koźmin Wlkp. i Gminny Ośrodek Sportu.