QUIZ
7 maja 2013
admin

 

QUIZ PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNY

Dnia 29 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w  Borzęciczkach odbył się już VIII Międzyszkolny  Quiz przyrodniczo – ekologiczny. Celem konkursu było rozwiązanie prostych problemów z dziedziny ekologii, rozwijanie logicznego myślenia oraz dostrzeganie zmian zachodzących w otaczającym środowisku.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:

 

PIERWSZA:

Bartłomiej Gabryelczyk – kl. IIb, Julia Miedzińska – kl. IIIa, Marceli Skowroński – kl. IVa

DRUGA:

Marcin Ratajczyk – kl. Vb, Bartłomiej Góral – kl. VIb

Uczniowie pracowali w grupach i musieli rozwiązać kilkanaście zadań dotyczących ekologii. Wykazali się dużą wiedzą praktyczna i teoretyczną. Po zaciętej rywalizacji i dogrywce grupa młodszych uczniów zajęła I MIEJSCE, a grupa starszych uczniów zajęła II MIEJSCE.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz albumy o tematyce przyrodniczo – ekologicznej.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W NASTĘPNYCH KONKURSACH.