KONKURS RECYTATORSKI
7 listopada 2013

Wyniki konkursu recytatorskiego

realizowanego w ramach szkolnego projektu:

„Pij mleko – będziesz EKO”

28 października 2013r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs recytatorski  dowolnego utworu poetyckiego o tematyce mleka. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 0 – VI i był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych.

Do konkursu przystąpiło 39 uczniów. Nauczyciele oceniający występy zwracali  uwagę na: stopień opanowania pamięciowego tekstu, poprawne i płynne deklamowanie, zgodność doboru repertuaru, świadome używanie środków ekspresji oraz na ogólny wyraz artystyczny. Komisja w składzie: pani Małgorzata Lewandowicz, pani Marzena Adamkiewicz oraz pani Izabela Kaźmierczak po wysłuchaniu recytacji wierszy przez uczestników konkursu postanowiła nagrodzić uczniów, którzy otrzymali maksymalną liczbę punktów.

Klasy O – III

• Eryk Krawczyk – kl.IIb