WIZYTA MIKOŁAJA
9 grudnia 2013
admin

Wizyta Mikołaja w Oddziałach Zerowych

Jak co roku 6 grudnia obchodzimy tradycyjne Mikołajki. Tego też dnia do Oddziałów Zerowych w  koźmińskiej Jedynce przybył niezwykły gość. Jak się domyślacie był to Św. Mikołaj, którego przyprowadziła Pani dyrektor placówki – Bożena Kulka. Dzieci z zachwytem na twarzach, przyjęły niecodziennych gości. Mikołaj obdarował pociechy wspaniałymi podarunkami. Wyciągnął z magicznego worka odtwarzacz DVD, dwie torby klocków, a także rozdał każdemu adwentowe kalendarze i choinkowe magnesy.

Zerówkowicze w podziękowaniu za podarunki, zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Święty, pomimo zmęczenia daleką podróżą, szybko zregenerował swe siły i podrygiwał w rytm muzyki wraz z dziećmi. Wizyta niecodziennego gościa sprawiła wiele radości najmłodszym dzieciom Jedynki. Wszyscy na pożegnanie uściskali Mikołaja i od razu zaprosili na kolejną wizytę, gdyż na takich miłych gości zawsze z niecierpliwością się czeka.