SPORTOWIEC “JEDYNKI”
16 stycznia 2014
admin

I KOŹMIŃSKA GALA SPORTU


Miło nam poinformować, że nasza absolwentka, która ukończyła  Szkołę Podstawową Nr 1 w Koźminie Wlkp. w czerwcu 2013 roku, Wiktoria Dłużak została nominowana w kat. Najpopularniejszy sportowiec 2013 roku miasta i gminy Koźmin Wlkp.

„Wiktoria Dłużak to wszechstronnie utalentowana dziewczynka, która odnosiła sukcesy sportowe, podczas edukacji w szkole podstawowej, w wielu dyscyplinach, m.in. w piłce ręcznej, piłce nożnej, unihokeju, tenisie stołowym i spartakiadach. Jej inteligencja i spryt powodowały, że należała do najlepszych zawodniczek w rozgrywkach na szczeblu powiatu krotoszyńskiego i rejonu kaliskiego. Na boisku zawsze wyzwalała pozytywną energię i mobilizowała inne zawodniczki do gry na wysokim poziomie. Wiktoria zawsze odnosiła się z szacunkiem dla przeciwnika, grała „fair play” i wzorowo reprezentowała UKS „Jedynka” oraz Gminę Koźmin Wlkp. Dla mnie to wzór sportowca godny naśladowania.” Nauczyciel wychowania fizycznego i trener Wiktorii, Jacek Zawodny

Najważniejsze osiągnięcia:

– I miejsce – Mistrzostwa Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. w unihokeju
– I miejsce – Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w unihokeju

– II miejsce – IV Zimowa Spartakiada w kat. tenis stołowy

– II miejsce – Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w unihokeju

– II miejsce – Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w unihokeju

– III miejsce – VI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt „O puchar Jedynki”
– III miejsce – Mistrzostwa Koźmina Wlkp. w tenisie stołowym

– IV miejsce – III Zimowa spartakiada w kat. tenis stołowy
– IV miejsce – Koźmińska Liga Piłki Ręcznej

– V miejsce – Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego w unihokeju

– Najlepsza zawodniczka VI Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej dziewcząt „O puchar Jedynki”

– Najlepszy sportowiec Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. w roku szkolnym 2012/2013

 

Zachęcamy do oddawania głosów na Wiktorię za pośrednictwem strony www.kozminwlkp.pl

Głosowanie zakończy się 27 stycznia. Ważny głos można oddać z danego komputera jeden raz dziennie. Najpopularniejszego, wybranego przez Państwa, kandydata poznamy podczas I  Koźmińskiej Gali Sportu, która odbędzie się 30 stycznia 2014r.