WARSZTATY MUZYCZNE
19 stycznia 2014
admin

MAŁE JEDYNKOWE GWIAZDY MUZYCZNE


W środę, 15 stycznia 2014 r. dzieci z oddziałów zerowych Koźmińskiej  Jedynki brały udział w niezwykłych warsztatach muzycznych pt. „Jak powstaje muzyka”. Organizatorem warsztatów był Pan Maciej Sumiński. Przedstawił on bogaty program edukacyjno – zabawowy dla dzieci, podczas którego uczył i pokazywał, jak powstaje utwór muzyczny, przebój, muzyka. Pociechy widziały, jak można grać na podstawowych instrumentach muzycznych takich jak: gitara, perkusja, flet, grzechotki, kołatki i inne. Mali muzycy mieli możliwość nie tylko poznania brzmienia instrumentów, ale również zagrania na nich. Efekty ich działań zostały nagrane przez p. Sumińskiego w mini studio nagrań. Była to dla nich niesamowita przygoda. W dziecięcych rączkach naszych zerówkowiczów drzemie ogromny potencjał muzyczny. Dzieci są chętne do pracy, spragnione muzycznych wyzwań. Przed nimi kolejne – nagranie własnej płyty. Już niedługo znów usłyszymy o małych artystach z Jedynki.