DZIEŃ BABCI I DZIADKA
28 stycznia 2014
admin


ŚWIĘTO SENIORÓW

W KOŹMIŃSKIEJ JEDYNCE

 

Babcia z dziadkiem dziś świętują,

Wszystkie dzieci więc pracują,

Zetrą kurze w każdym kątku,

Przypilnują dziś porządku.

W kuchni błyszczą już talerze,

Wnusia Babci bluzkę pierze,

Wnusio już podaje kapcie,

Bardzo kocha swoją Babcię.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!

Święto Dziadków ważna rzecz!

 

Jak co roku, także w bieżącym roku szkolnym, nasze kochane dzieci z oddziałów zerowych zaprosiły w szkolne mury swych ukochanych Dziadków i Babcie, osoby bardzo ważne i bliskie sercu każdego dziecka. Starszaki przygotowały wraz z nauczycielkami, P. Dorotą Bielawą oraz P. Agnieszką Maryniak, bogaty program artystyczny, podczas którego śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze, dając tym samym wyraz ogromnej miłości względem dziadków.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie upominków oraz słodki poczęstunek. W przygotowanie uroczystości włączyli się rodzice dzieci. Babcie i dziadkowie wspaniale bawili się ze swymi wnuczętami. Nie mogło również zabraknąć cudownej, biesiadnej muzyki, która porywała do tańca zebranych gości. Życzymy naszym Seniorom zdrowia, spełnienia marzeń oraz uśmiechu, a także, żeby od swych wnucząt doznawali szacunku i miłości każdego dnia.