I KOŹMIŃSKA GALA SPORTU
2 lutego 2014

W dniu 30 stycznia 2014 roku w sali widowiskowej kina „Mieszko” w Koźminie Wlkp. odbyła się „I Koźmińska Gala Sportu”.

Kapituła w składzie: Jarosław Ratajczak-przewodniczący, Agnieszka Flejsierowicz, Lidia Ostojska, Sławomir Gruchała, Andrzej Serek, Grzegorz Król, dokonała wyboru w kategorii „Sportowe Odkrycie Roku”, „Najlepszy Sportowiec Roku” i „Trener Roku 2013”.

Wśród tego grona znaleźli się absolwenci i obecni uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wlkp. oraz zawodnicy UKS Jedynka.

Nominowani – „Najlepszy sportowiec”

1.  Mateusz Spychała – SP Nr 1 Koźmin Wlkp., UKS Jedynka

2. Aleksandra Bartkowiak – SP Nr 1 Koźmin Wlkp., UKS Jedynka

Nominowani – „Sportowe odkrycie roku”
1. Jakub Lis – SP Nr 1 Koźmin Wlkp., UKS Jedynka
2. Natalia Juskowiak – SP Nr 1 Koźmin Wlkp., UKS Jedynka
3. Klaudia Urna – SP Nr 1 Koźmin Wlkp., UKS Jedynka
4. Paulina Poczta – SP Nr 1 Koźmin Wlkp., UKS Jedynka

Nagrodzeni – „Sportowe Odkrycie Roku 2013”
II miejsce:

Klaudia Urna i Jakub Lis

(SP Nr 1 Koźmin Wlkp.)

Wyróżnienia otrzymały również drużyny, które w roku 2013 osiągnęły wysokie wyniki sportowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się Finaliści Wielkopolski w unihokeju.

Drużyna chłopców UKS JEDYNKA KOŹMIN WLKP, prowadzona przez Jacka Zawodnego, otrzymała okazały puchar.