WARSZTATY PLASTYCZNE W OŚRODKU KULTURY
18 maja 2014
admin

W piątek, 9 maja 2014 r uczniowie z klasy I b razem ze swa wychowawczynią p. Hanna Szymurą kolejny raz odwiedziły Ośrodek Kultury w Koźminie Wlkp. Pierwszy raz 6 marca 2014 r mieli okazję spróbować swoich sił w pracy w glinie. Prace może nie były warte nagród, jednak zajęcia te wyłoniły kilka talentów. Lekcja ta była tak ciekawa a zajęcia prowadzone przez p. Marię Malinowską tak interesujące że z wielką ochotą skorzystaliśmy z kolejnego zaproszenia. Tym razem dzieci zmierzyły się z malarstwem i to nie byle jakim, bo „paluszkowym”; za pędzle służyły dziecięce paluszki. A co wyszło z tej pracy możecie sami zobaczyć na zdjęciach lub obejrzeć wystawę prac uczniów kl I b w sali kina „Mieszko”. Zapraszamy!!!

Kierujemy wielkie podziękowania za zaproszenie, cierpliwość, pomoc i przekazaną wiedzę p. M. Malinowskiej. Bardzo dziękujemy!