MIEJSKO-GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
11 czerwca 2014
admin

27 maja odbył się XI Miejsko-Gminny Konkurs Języka Angielskiego, w którym uczestniczyło po 2 uczniów naszej szkoły z klas V i VI, byli to Natalia Ptak (Va), Marceli Skowroński (Va), Zuzanna Sowińska (VIa) oraz Filip Jankowski (VIb). Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu zawierającego zadania ze znajomości słownictwa, gramatyki, kultury krajów anglojęzycznych a także umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Natalia Ptak oraz Filip Jankowski poradzili sobie z testem idealnie i bez problemów

zajmując po I miejscu w kategorii klas V i VI.

Marceli Skowroński i Zuzanna Sowińska zajęli po 6 miejscu w swoich kategoriach. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy zarówno do nauki języka obcego jak również uczestnictwa w konkursach.