WIZYTA W WYTWÓRNI BOMBEK
23 listopada 2014
admin

Wizyta klas pierwszych w Wytwórni Bombek w Koźminie Wlkp.

O tym, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, przekonali się uczniowie klas pierwszych oraz ich wychowawczynie Mariola Szkudlarek, Marlena Nowaki Agnieszka Maryniak. 19 listopada odwiedzili Wytwórnię Bombek Lotos w Koźminie Wlkp.

Na własne oczy pierwszoklasiści zobaczyli jak powstają niesamowite ozdoby choinkowe. Dowiedzieli się jak zaczarować przezroczystą bombkę, aby zamieniła się w srebrną, a także jak niesamowity kształt mogą mieć bombki np. Św. Mikołaja pływającego na desce surfingowej bądź kształt różnych zwierząt a nawet postaci bajkowych. Bacznie przyglądali się też zdobieniu świecidełek.

Z zachwyconych twarzy dzieci, można było wyczytać zadowolenie , zwłaszcza kiedy wybierali bombki, żeby niektóre z nich kupić.