SPOTKANIA
9 grudnia 2014

CIEKAWE SPOTKANIA

W  ramach ogólnopolskiego programu “AKTYWNA SZKOŁA –AKTYWNY UCZEŃ” w dniu 2 grudnia 2014r. – na zaproszenie pań: dyrektor Bożeny Kulki , Grażyny Leśniak, Marzeny Tomczak w naszej szkole gościliśmy panie: Lidię Wasielak, Joannę Rogowską–Sroka z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie. Panie zaprezentowały rodzicom  prelekcje nt. “Niedostosowania społeczne dziecka, agresja, izolacja w grupie”.

W tym samym dniu gościliśmy również p. dietetyk Sabinę Mikołajską, która  w bardzo interesujący sposób  przedstawiła rodzicom jak nieprawidłowe odżywianie może doprowadzić do zaburzeń stanu zdrowia. W swojej prezentacji zwróciła uwagę na bulimię, anoreksję pokazując osoby dotknięte tymi  chorobami.