KONKURS Z MOTYWEM POWSTAŃCZYM
18 grudnia 2014

W dniu 18 grudnia 2014r. w sali kina „Mieszko” w Koźminie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów plastycznych:

“BOŻONARODZENIOWA KARTKA Z MOTYWEM POWSTAŃCZYM”

“BOŻONARODZENIOWA OZDOBA CHOINKOWA Z MOTYWEM POWSTAŃCZYM”

zorganizowanych przez:  I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie Wlkp. oraz  Ośrodek Kultury w Koźminie Wlkp.

W krótkim podsumowaniu, organizatorzy podziękowali laureatom za udział  w przedsięwzięciu oraz docenili  pomysłowość i oryginalność  prac.  Zwrócili też uwagę , że konkursowe ozdoby zostaną wykorzystane do uświetnienia obchodów 96 rocznicy Powstania Wielkopolskiego.

Wśród  nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Gracjana Ruszczyńska I miejsce  (kategoria kl. I – III)

Marcin Kwiatkowski – II miejsce   (kategoria kl. I – III)

Oliwia Trawińska –  II miejsce   (kategoria kl. IV – VI)

Po rozdaniu nagród  i dyplomów grupa uczniów  z naszej szkoły pod opieką pani Izabeli Kaźmierczak przedstawiła świąteczny  program artystyczny.  Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem.