WIZYTA W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ
4 stycznia 2015
admin

l „Anioły z MGIEŁKI” l

Jest wśród nas grupa ludzi szczególnie potrzebujących miłości, pamięci i wsparcia; są to ludzie starsi i chorzy oraz samotni. Wielu z nich ostatnie lata swego życia spędza nie z rodziną lecz w Domach Opieki Społecznej, które zapewniają im godziwą egzystencje.

Dobrze, że są ludzie dobrego serca w tym uczniowie naszej szkoły, uczniowie należący do zespołu „MGIEŁKA”, którego założycielem i całym „motorem” jest Pan Janusz Talaga. Do zespołu należy 7 uczniów naszej szkoły oraz 3 uczniów ze SP nr 3.

Premierowy występ tego zespołu odbył się właśnie w Domu Opieki Społecznej w BaszkowieBył to wyjątkowy występ, dla wyjątkowych ludzi, pełen wzruszeń, łez, a także radości.

Wizyta w Domu Opieki Społecznej była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób; Pani Dyrektor naszej szkoły, Pana Leszka Spruty, Pana Janusza Talagi i Pana Romana Wyduby oraz pozostałych osób wchodzących w skład zespołu „MGIEŁKA”, a także dzięki wielkiej pomocy Pani Lidki Dzielickiej.