ZAPISY DO KLASY “I” I ODDZIAŁU “0”
18 lutego 2015
admin

Szanowni Rodzice!


Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1

im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907

w Koźminie Wielkopolskim

uprzejmie informuje, że od dnia 1 marca 2015

rozpoczną się

zapisy do oddziału „0” i klas I

na rok szkolny 2015/2016

 

W celu zapisania dziecka do szkoły należy złożyć następujące dokumenty w sekretariacie szkoły:

–        wypełnioną kartę zgłoszenia  –   dotyczy dzieci z obwodu szkoły;

do obwodu szkoły należą następujące ulice miasta i miejscowości gminy Koźmin Wlkp.: Benedykta z Koźmina, Bractwa Kurkowego, J. Chełkowskiego,   Chłapowskiego, Czesława Czypickiego, Farna, Floriańska, Glinki, Grębowska, Gryszczyńskiego, Jana Kilińskiego, Kobylińska, Konstytucji 3 Maja, Kościelna, Kościuszki, Krotoszyńska, Krótka, Lipowa, B-pa Łukomskiego, Marcińca, Murna, Nowa, Nowy Rynek, W. Odonica, Plac  NMP, Plebanka, Pleszewska, Podgórna, Podmiejska, Polna, Południowa, Pomnikowa, Poprzeczna, Powstańców Wlkp., Prosta, Przyjemskich, Słoneczna, Staniewska, Stary Rynek, Staszica, Stawowa, Stęszewkiego, Strzelecka, 25 Stycznia, Szkolna, T. Synoradzkiego, Targowa, Tomaszewskiego, Wałowa, Wąska, Św. Wawrzyńca, Wiatrolika, Wiatraczna, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Z. Wł. Wyszyńskich, Zamkowa, Zapłocie, Zielona, Zielony Rynek, Cegielnia, Czarny Sad, Dębiogóra,  Kaniew, Klatka, Mogiłka, Lipowiec, Orla, Psie Pole, Staniew (bez odbudowania), Tatary.

wniosek i kartę zgłoszenia – dotyczy dzieci spoza obwodu szkoły.

Procedury rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej oraz wzór karty zgłoszenia dziecka i wzór wniosku dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej – www.sp1.kozminwlkp.pl.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone w formie pisemnej i umieszczone na tablicy ogłoszeń w szkole.

Dyrektor Szkoły

Bożena Kulka

 

Załączniki do pobrania (w formacie *.doc):

Deklaracja rodzica

Zasady rekrutacji do klasy pierwszej

Zasady rekrutacji do oddziału przedszkolnego

Karta zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej

Karta zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego

Wniosek – klasa pierwsza

Wniosek – oddział przedszkolny

Oświadczenie – rodzeństwo

Oświadczenie – wielodzietność

Oświadczenie – zatrudnienie rodziców

Oświadczenie – miejsce zamieszkania bliskich krewnych