OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ
12 kwietnia 2015
admin

Zapraszamy na X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej „O puchar Jedynki” pod honorowym patronatem Senator RP Andżeliki Możdżanowskiej Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, który odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku od godz. 8.45

Celem organizacji imprezy jest: promocja klubu i gminy w środowisku sportowym, rozwój piłki ręcznej w gminie Koźmin Wielkopolski, popularyzacja aktywności ruchowej wśród dzieci, kształtowanie zasad „fair play” na boisku i poza nim.

W tym dniu do Koźmin Wielkopolskiego przyjadą zaproszeni gości, trenerzy i władze samorządowe. W 2014 roku wystąpiło 12 drużyn: GZK Real Astromal Włoszakowice, UKS Batory Ostrów Wielkopolski, MKS Real Astromal Leszno, UKS Spartanie Jerka, Szkoła Podstawowa Borzęcice, UKS Huragan Nowe Skalmierzyce, Szkoła Podstawowa Kobylin, Szkoła Podstawowa Mokronos i UKS Jedynka Koźmin Wielkopolski.

Turniej w 2014 roku:

http://www.sp1.kozminwlkp.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=562:ii-gala-sportu-uczniowskiego&catid=1:ogolne

 

A jak będzie w tym roku? Zapraszamy na halę sportową przy ul. Strzeleckiej w Koźminie Wielkopolskim żebyście przekonali się sami.

Plan imprezy:

18 kwietnia 2015 (sobota)

 

  • 8.00 – przyjmowanie drużyn na hali
  • 8.30 – odprawa trenerów
  • 8.45 – wprowadzenie drużyn, powitanie, wystąpienie zaproszonych gości, poczęstunek dla zaproszonych gości i trenerów
  • 9.30 – rozpoczęcie X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej „O puchar Jedynki”
  • 14.00 – Podsumowanie i zakończenie