TURNIEJ
13 kwietnia 2015
admin

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

10 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wielkopolskim odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla klas IV – VI. W Turnieju udział wzięło pięć czteroosobowych zespołów reprezentujących szkoły podstawowe miasta i gminy Koźmin Wielkopolski. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą teoretyczną – znajomością przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach i udzielania pierwszej pomocy, a także wiedzą praktyczną – jazdą rowerem po wyznaczonym torze. Szkoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca, będą reprezentować gminę podczas eliminacji powiatowych Turnieju. Są to:

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach

oraz

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!