ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
2 września 2015
admin

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Pierwszy września 2015

Po wakacyjnej przerwie, we wszystkich szkołach w Polsce zadźwięczał dzwonek. Rozpoczął się nowy rok szkolny.

W naszej szkole miał miejsce uroczysty apel, który  rozpoczął się  o godzinie ósmej na boisku szkolnym. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego i wspólnego

odśpiewania hymnu narodowego. Następnie wszystkich zebranych a szczególnie najmłodszych  powitała dyrektor placówki pani Bożena Kulka, która życzyła uczniom i nauczycielom  wielu sukcesów. Następnie  uczniowie radosnymi piosenkami i wierszami  wspominali wakacje . Nie zabrakło też akcentu patriotycznego, zebranym przypomniano, że był taki wrzesień kiedy dzieci nie mogły się spokojnie uczyć. Po apelu odbyły się w klasach spotkania z wychowawcami.