WYCIECZKA
25 listopada 2015
admin

BASEN, KRĘGIELNIA

24 listopada uczniowie klasy IIa, IIb i IIc z opiekunami po zajęciach lekcyjnych pojechali do Aquaparku w Pleszewie. Wyjazd finansowany był w całości w ramach projektu „Aktywnie dla zdrowia” – program rządowy „Bezpieczna i przyjazna szkoła 2015”.

Pierwszym punktem wycieczki był pobyt na kręgielni. Była wspaniała rywalizacja drużynowa. Okazało się, że wielu miało bardzo „celne oko”.

Kolejnym punktem wyjazdu był pobyt na basenie. Pod bacznym okiem ratowników wszyscy korzystali z atrakcji wodnych: kącika rekreacyjnego z grzybkiem wodnym, jacuzzi, basenu pływackiego. Odbyły się też zawody w piłkę wodną i siatkówkę wodną. Było mnóstwo zabawy, śmiechu i niezapomnianych wrażeń zwłaszcza, że wielu na basenie i kręgielni było po raz pierwszy.

Na zakończenie wycieczki otrzymaliśmy smaczny poczęstunek – hamburgery, soczki i gofry. Chcielibyśmy, aby takich wyjazdów było jak najwięcej.