AKTYWNE PIĄTKI
30 listopada 2015
admin
AKTYWNE PIĄTKI W SP 1 

W dniu 27 listopada w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim odbył się Turniej Piłki Siatkowej Nauczyciele-Rodzice-Uczniowie-Samorządowcy w ramach projektu “Aktywnie dla zdrowia” (Bezpieczna i przyjazna szkoła 2015). Wśród Samorządowców udział w rozgrywkach wzięli m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski p. Maciej Bratborski, Skarbnik p. Andrzej Serek oraz Kierownik Referatu Oświaty p. Irena Serek.

Najlepiej zgraną drużyną okazali się Samorządowcy, którzy wygrali turniej. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Rozgrywki były okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu dzieci wraz z rodzicami, a jednocześnie służyły integracji osób pracujących, uczących się i współpracujących ze szkołą. Po turnieju odbył się drużynowy konkurs rzutów do kosza (rodzic z dzieckiem). Po wyrównanej walce, w dogrywce najtrafniejszym strzelcem okazała się drużyna Kacper Michalak i Błażej Michalak, drugie miejsce zajęli Żaneta Dawidowicz wraz z tatą Krzysztofem, natomiast na trzecim miejscu konkurs zakończyli Maurycy Skowroński z mamą Sylwią. Zwycięzcy otrzymali piłki do koszykówki.

Imprezę przygotowali i poprowadzili: Marzena Tomczak i Jacek Zawodny.