WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY
6 grudnia 2015
admin

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

27 listopada 2015 roku o godzinie 13.00 odbył się szkolny etap

V Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

W konkursie wzięło udział 11 uczniów klas V – VI Koźmińskiej „Jedynki”.

Uczniowie mieli do rozwiązania test przygotowany przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu, który zawierał 15 zadań zamkniętych i 10 otwartych za które można było otrzymać 40 punktów. Uczniowie musieli wykazać się dużą znajomością zagadnień przyrodniczych i ekologicznych.  Poradzić sobie z zadaniami teoretycznymi oraz wykorzystaniem wiedzy w praktyce. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy zdobyli co najmniej 75 % punktów, czyli 30 punktów.

Zwycięsko z tej próby wyszła uczennica klasy VIb

AGNIESZKA KIELIBA

która w styczniu 2016r. weźmie udział w kolejnym, rejonowym etapie konkursu.

GRATULUJEMY!!

i życzymy powodzenia.