KOLĘDOWANIE
22 grudnia 2015
admin

„Wspólne kolędowanie” w Borzęciczkach

21 grudnia 2015 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach odbyło się przedświąteczne spotkanie integracyjny dla dzieci z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych oraz dzieci z SOSW w Borzęciczkach. Na spotkaniu pod hasłem „Wspólne kolędowanie” było dziesięcioro uczniów z klasy IIa z opiekunkami. Uczniowie mogli podziwiać występ dzieci ze szkoły w Borzęciczkach. W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenki i tradycyjne polskie kolędy oraz historyjki bożonarodzeniowe, które zabrzmiały wyjątkowo ciepło i rodzinnie. Na koniec artyści złożyli wszystkim serdeczne życzenia świąteczne, a my przekazaliśmy swoim przyjaciołom przygotowane wcześniej prezenty. Po części oficjalnej wszyscy udali się na słodki, pachnący świętami poczęstunek.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM CUDOWNYCH ŚWIĄT!!

Zespół Integracyjny