WARSZTATY PLASTYCZNE
20 stycznia 2016
admin

WARSZTATY PLASTYCZNE – MASKI KARNAWAŁOWE I BALIK PRZEBIERAŃCÓW

19 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się bal przebierańców dla uczniów klas I-III. Dzieci w poniedziałek, 18 stycznia uczestniczyły w warsztatach, podczas których przygotowywały maski karnawałowe, w których mogły wystąpić podczas baliku. Chętnych do zabawy nie brakowało. W rytmie dyskotekowych melodii dzieci świetnie się bawiły. Opiekę nad nimi podczas warsztatów oraz baliku sprawowały Panie ze świetlicy oraz Maria Mazurowska, Agnieszka Maryniak i Anna Wybierała. Prócz tańców i pląsów dzieci brały udział w wielu zabawach i konkursach z nagrodami jak np. „Muzyczne Krzesełka”, „Chodzi Lisek…”, konkurs taneczny. Dzieci były bardzo zadowolone z zabawy, mogły przecież spędzić czas w miłej atmosferze, wśród przyjaciół. Na głodnych i spragnionych, zarówno w dzień warsztatów, jak i podczas balu, czekał słodki poczęstunek i ciepła herbata. Dzieci spędziły bardzo przyjemnie czas.