FERIE 2016
29 stycznia 2016
admin

TURNIEJ GRY W KRĘGLE „O PUCHAR UKS JEDYNKA”

W hotelu Kosma w Koźminie Wielkopolskim, podczas ferii zimowych, w dniu 27 stycznia, został zorganizowany Turniej gry w kręgle “O puchar UKS Jedynka” dla dzieci z gminy Koźmin Wielkopolski, który przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Jacek Zawodny.

26 dzieci miało możliwość uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach, które zakończyły się turniejem. Był to bardzo dobry sposób na aktywny wypoczynek i miło spędzony czas. Turniej rozegrano w kat. dziewcząt i chłopców. Po rozegraniu 26 meczy wyniki były następujące:

Dziewczęta: I miejsce – Milena Majdecka 84 pkt., II – miejsce – Weronika Czajka 79 pkt., III miejsce – Julia Jedrzejak 78 pkt.

Chłopcy: I miejsce – Jeremiasz Grzesiak 115 pkt., II miejsce – Hubert Jedwabski 93 pkt., III miejsce – Ryszard Popadłowski 93 pkt.

Na zakończenie Prezes UKS Jedynka Dominik Radwański przekazał grawer właścicielom Pani Jolancie i Markowi Nowakowskim w podziękowaniu za umożliwienie organizacji pierwszego w Koźminie Wielkopolskim turnieju gry w kręgle dla dzieci.